Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Novinky

Zástupci vývojového týmu společnosti Marbes consultiong se zúčastní 23. ročníku Veletrhu pracovních příležitostí, největšího veletrhu pracovních příležitostí zaměřeného na studenty a absolventy VŠ, který proběhne 21. března 2018 přímo v kampusu Západočeské univerzity v areálu na Borech v Plzni. V rámci veletrhu nás můžete navštívit na stánku, kde budeme připraveni se Vám plně věnovat a pomoci Vám s výběrem či zaměřením pro Vaši budoucí kariéru, i třeba u nás v Marbes consulting...

Přijďte a užijte si Veletrh pracovních příležitostí s námi. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Za tým Marbes

Ing. David Vychron
Marketing manager
MARBES CONSULTING s. r. o.

 

Veletrh pracovních příležitostí při ZČU 2018

Jaký je úřad budoucnosti? Takový, kam už nemusíte chodit, je vám k dispozici přímo doma a bez ohledu na úřední hodiny si zde kdykoliv vyřídíte to, co právě potřebujete. Společnost Marbes consulting představuje řešení “Moje závazky”.

Novinka usnadní a urychlí komunikaci občanů s úředníky, ušetří čas a zefektivní práci, která se obejde bez čekání ve frontách a stresu. Řešení „Moje závazky“ jako nadstavba IS PROXIO dokáže bezpečně poskytnout občanovi právě ty vybrané informace, které potřebuje, aby zaplatil místní poplatky za komunální odpad nebo za psy a zjistil, jaké má předepsané správní poplatky či pokuty. Veškeré své závazky vůči úřadu teď občan může mít pod kontrolou z pohodlí domova, a to ve svém vlastním okně, které se na webové stránce obce otevře pouze jemu.  Systém ho navíc upozorní na termíny splatnosti prostřednictvím SMS nebo emailu. A to nejlepší nakonec: všechny předepsané úhrady může rovnou i zaplatit!

S řešením “Moje závazky” stačí zajít na úřad jen jednou, zaregistrovat se a uzavřít smlouvu se souhlasem zpracování osobních údajů. Totéž může občan zvládnout i prostřednictvím internetu a pošty: pomocí registračního formuláře připraví žádost a v listinné podobě ji zašle na úřad, který registrační údaje zpracuje, ověří v ISZR a vrátí smlouvu zásilkou do vlastních rukou.

A dále už jen elektronicky. Občan spolu se smlouvou získal přihlašovací údaje neboli login (username a heslo), který je evidován v systému pro správu identit EOS. Heslo si každý může prostřednictvím internetu změnit. Na základě poskytnutých registračních údajů je ověřena shoda a aktivován přenos vybraných informací registrovaných agend občana do bezpečné datové části. Výsledek občan uvidí hned druhý den a potom kterýkoli další ve svém počítači. Jakmile otevře webovou stránku obce, stačí zadat login a bez zdlouhavého přihlašování a ověřování identity se mu zobrazí aktuální údaje o jeho závazcích. Přehled nezaplacených částek doplňují informace potřebné k jejich úhradě včetně variabilního symbolu a pro okamžitou platbu je připraven QR kód.

Už žádné složité a zdlouhavé registrace. Komunikace občanů s úřadem může být rychlá, snadná a zároveň bezpečná. Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Moje závazky

Dnes jsme spustili nové prezentační stránky metodického a vzdělávacího portálu Elogio (www.elogio.cz). Zde Vás budeme informovat o novinkách a dalších zajímavostech v oblasti vzdělávání, které Vás tolik zajímají.

Přihlášení do aplikace Elogio provedete vpravo nahoře - kliknutím na tlačítko přihlášení. Po přihlášení se Vám zobrazí portál moje.elogio.cz, jak již ho znáte. Ale již nyní Vám můžeme prozradit, že i samotná aplikace dozná mnohých vylepšení a Vy se tak již brzy můžete těšit na její nové zpracování. 

 

Elogio

Vážení zákazníci a partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, zdraví, štěstí, spokojenost a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2018. Děkujeme za Vaši přízeň, důvěru a těšíme se s Vámi na další spolupráci.

Tým Marbes consulting

PF 2018 Marbes consulting

On-line marketing, sociální a komunitní sítě masově nahrazují běžné propagační a komunikační kanály. Pokud chceme patřit mezi nejlepší, potřebujeme ambiciozního a motivovaného marketéra. 

 

Popis pracovní pozice

 • tvorba a realizace marketingového plánu, virální marketing
 • exekutiva a vyhodnocování on-line kampaní
 • správa a aktualizace firemních webů, účtů sociálních a komunitních sítí, SEO a komunikačních služeb
 • vytěžování internetového prostoru a prace s tržními informacemi, digitální ekonomika
 • organizace webinářů, adresných a vzdělávacích e-aktivit
 • trendy, statistiky a měření využitelnosti on-line prostředků

Požadujeme

 • ochota pracovat flexibilně dle potřeby (vhodné i pro studenty VŠ)
 • samostatnost při práci na zadaných úkolech, schopnost práce v týmu
 • prezentační a komunikační dovednosti
 • znalost AJ na komunikační úrovni

Nabízíme

 • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti 
 • velmi perspektivní zaměstnání s možností osobního rozvoje a profesního růstu
 • motivující ohodnocení a další benefity
 • moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
 • další vzdělávání, profesní a osobní rozvoj

 

Místo výkonu: Praha, Plzeň
Možnost nástupu: dohodou
Strukturované životopisy zasílejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost MARBES CONSULTING s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje pro účely jednání o uzavření pracovního poměru v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Vážení zákazníci, partneři a jiní zainteresovaní,
dovolte nám vám oznámit, že právě vyšlo nové číslo našeho firemního magazínu Marbes NEWS s pořadovým číslem 14.

Hlavním tématem tohoto časopisu je GDPR, Otevřený úřad a s ním spojený Portál občana. Přejeme Vám příjemné čtení!

Vzhledem k tomu, že Marbes NEWS je určen právě vám, budeme velice rádi, pokud se k našemu časopisu vyjádříte a napíšete nám, co byste v takovém časopisu uvítali v dalším vydání. Vaše náměty a názory nám prosím posílejte na emailovou adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Děkujeme.


Marbes NEWS, 14. číslo (říjen 2017)