Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

EFEKTÍVNA KOMUNIKÁCIA A PRINCÍPY RIADENIA PRE VELITEĽOV A VEDÚCICH PRACOVNÍKOV MESTSKÝCH POLÍCIÍ + PREZENTÁCIA IS POLIXIS PRO Mestské polície (17. 3. 2016)

Všem, kteří přijali naše pozvání na Školení "EFEKTÍVNA KOMUNIKÁCIA A PRINCÍPY RIADENIA PRE VELITEĽOV A VEDÚCICH PRACOVNÍKOV MESTSKÝCH POLÍCIÍ" a Prezentaci IS POLIXIS PRO Mestské polície, které se konaly dne 17. 3. 2016 v hotelu MOST SLÁVY v Trenčianských Tepolicích na Slovensku, touto cestou moc děkujeme a těšíme na další společná setkání!

Při této příležitosti jste si měli možnost v 1. bloku poslechnout potavé prezentace na témata: osobnost, emoční inteligence, efektivní komunikace, empatie, kladení otázek, empatické naslouchání, zpětná vazba, hodnocení, moderní řízení, konfrontace, obrana proti manipulaci a ovlivnění emocí.

2. blok byl věnován informačnímu systému POLIXIS, kde jsme podrobně probrali oblasti operačního střediska, mobilní aplikace, agendy přestupků, prodpora pro vedení, mapové podklady a integrace.

 

ORGANIZÁTOŘI AKCE

MARBES CONSULTING s.r.o.
Česká konzultační, vývojová a vzdělávací společnost v oblasti IT.
 
Společnost zabývající se návrhy, realizací a službami spojenými s počítačovými sítěmi.

LEKTOR

PhDr. Miroslav Pospíšil
Psycholog, konzultant, kouč a poradce v oblasti komunikačních dovedností, osobního rozvoje a rozvoje týmu, vydavatel vlastní psychologické literatury.
"Mým cílem je Vás přinutit k hlubšímu zamyšlení se nad efektivní komunikací a pricipy řízení ve Vaší práci."

IS POLIXIS

POLIXIS je procesně orientované řešení pokrývající všechny klíčové procesy městské policie - od výkonu služby strážníků v terénu s podporou mobilních komunikačních jednotek, plánování činností, přes operační řízení až po řešení přestupků, odtahů vraků a vedení dalších agend a provozních evidencí.