Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Novinky

1. a 2. duben 2019 patří 22. ročníku mezinárodní konference ISSS v Hradci Králové. I letos zde najdete zastoupení Marbes consulting.
Náš stánek (č. 17) najdete v 1. patře kongresového centra Aldis.
 

Přijďte za námi ve středu 27. března na Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Setkejte se se zástupci naší společnosti a zapojte se do soutěže o dron.

Marbes consulting se účastnil programu vzdělávání a přednášek pro studenty na VOŠ a SPŠE Plzeň. Zařadil se tak po bok dalších IT firem působících v plzeňském regionu. 
Téma „Vývoj SW není jen vývoj“ bylo pro studenty velmi zajímavé a ukázalo vývoj SW z jiného pohledu, než je běžně obvyklé.

 

Přijměte výzvu a naučte se programovat v Reactu. Zkuste si vytvořit první aplikaci a připravit na práci vývojáře webových aplikací. Pokud umíte nebo se chcete naučit v Javě, vyberte si variantu s Java aplikačním. A jestli se nebojíte a chcete znát náš názor na Vaší práci, pošlete nám odkaz na vytvořené zdrojové kódy do GITu. 

Zadání: Typová aplikace - Správa knížek (varianta JAVA) , Typová aplikace - Správa knížek (varianta No JAVA)

Vážení zákazníci a partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, zdraví, štěstí, spokojenost a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2019. Děkujeme za Vaši přízeň, důvěru a těšíme se s Vámi na další spolupráci.

Tým Marbes consulting

 

Projekt Antigraffiti, realizovaný MARBES CONSULTING s.r.o. pro MČ Praha 1, získal speciální ocenění ve 13. ročníku soutěže EGOVERNMENT THE BEST 2018 v kategorii Projekty měst a městských částí.

Egovernment The Best 2018 je sbírka nejzajímavějších projektů elektronizace veřejné správy v ČR. Vyhlášení výsledků proběhlo dne 19. 11. 2018 v rámci společenského večera v Obecním domě v Praze. Více informací o soutěži a fotografie z vyhlašování na stránkách Magazínu Egovernment.