Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Novinka na Metodickém portálu: Vazba na právní IS

Od 4.4.2016 je na Metodickém portálu ELOGIO (www.elogio.cz) pro jeho uživatele k dispozici zbrusu nová verze. Ta přinesla řadu novinek, které zpříjemní práci uživatelů Metodického portálu, jedna ze změn je však skutečně významná.

Spolupracujeme s odborným vydavatelstvím Verlag Dashöfer a propojili jsme pomocí webových služeb Metodický portál a právní informační systém vydavatelství Verlag Dashöfer FULSOFT.

Pokud se v textu jakéhokoliv příspěvku v libovolné sekci Metodického portálu objeví číslo zákona, případně prováděcího právního předpisu, je zobrazen formou hypertextového odkazu. V případě, že uživatel použije tento odkaz, otevře se nové okno do informačního portálu FULSOFT, a to přímo na aktuální znění tohoto právního předpisu s červeně vyznačenými posledními změnami.

Podmínkou pro zobrazení celého textu právního předpisu je zakoupená licence právního informačního systému FULSOFT. Pokud tedy máte FULSOFT ve vaší organizaci zakoupen, stačí poprvé do FULSOFTU zadat jen přihlašovací jméno a heslo. Pokud licenci FULSOFT zakoupenu nemáte a máte o její zakoupení zájem, obraťte se, prosím, na ředitele divize Vzdělávání Mariana Kudelu, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme, že jste trvalou inspirací pro naši práci.

Mgr. Pavla Kotlánová, LL.M.
Manažer metodické podpory
MARBES CONSULTING s. r. o.