Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Zúčastníme se

Můžete se s námi potkat na různých seminářích a konferencích.

Marbes consulting se jako člen SPŘ (Společnost pro projektové řízení ČR) zúčastní 23. až 24. května 2018 konference Projektový management ve Zlíně.
Konference projektový management 2018 je projekt realizovaný studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci s profesionály z partnerských organizací.

Tématem 11. ročníku je start vs. cíl:

  • Jak se projekt startuje a jak končí?
  • Je snazší projekt zahájit než dosáhnout cíl?
  • Jak správně provést start?
  • Lze vůbec dosáhnout cíl formulovaný během zahájení projektu?
  • Co předchází startu projektu?
  • Je možné projet špatně odstartovat a přesto dosáhnout cíl? A naopak?
  • Start, cíl, a co mezi tím?
  • A další související myšlenky a směry…

Těšíme se na shledanou ve Zlíně!

 Konference Projektový management 2017

Marbes consulting se jako Stříbrný partner zúčastní 5. ročníku konference Rok informatiky, který se bude konat ve dnech 30. května až 1. června 2018 v Malevilu, Liberecký kraj. Toto tradiční setkání všech, pro které je důležitá či zajímavá elektronizace veřejné správy, se uskuteční pod záštitou Libereckého kraje. Odborná i společenská část konference bude probíhat  v prostorách resortu Malevil, (Heřmanice v Podještědí 280,  Jablonné v Podještědí), kde v rámci jedné konference spolu budou diskutovat zástupci ministerstev, krajů, měst a obcí.

Za účast a podnětné diskuze se těší obchodní tým Marbesu, který vám bude k dispozici k osobnímu jednání po celé tři dny konference. 

Více o konferenci na stránkách Egovernmentu.

 

  Rok informatiky 2018

Marbes consulting se zúčastní jako Partner pravidelné podzimní konference e-government 20:10 aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně, která se uskuteční ve dnech 4. až 5. září 2018 v Mikulově.

Těšíme se na příjemné setkání, na viděnou v Mikulově!

Více informací o konferenci naleznete zde.

 E-government 2018

Konference Moravské obce a města 2018 se uskuteční v listopadu 2018 v hotelu Voroněž, Křížkovského 47 v Brně, pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj. Program konference je rozdělen do tří částí s odbornými přednáškami, které jsou vždy doplněné případovými studiemi a ukázkami dobré praxe úspěšně realizovaných projektů.

Určeno pro zástupce státní správy a samosprávy – starosty, tajemníky, vedoucí finančních odborů, odborů investic, rozvoje, správy majetku a ostatní úředníky všech pěti moravských krajů (Jihomoravský, Moravskoslezský, Zlínský, Olomoucký, Vysočina) a krajů Královéhradeckého a Pardubického.